• slidebg1
    Karşılama
  • slidebg2
    Welcome
  • slidebg3
    Bienvenido
    See our works

Khan Group

Teknik ・ Bakım ・ Uygulama ・ Projeler

Bizler sizin tesisinizi inşa ederiz

Khan Group kuruluşu tarafından Dünya çapında, kimya, petrokimya ve gıda endüstrisi ile enerji santralleri sektöründen gelen müşterilerin siparişleri doğrultusunda tesisler ile boru iletim hattı sistemleri inşa edilmekte ve bakım çalışmaları gerçekleştirilmektedir.

Kararlılıkla yürütülen sertifikasyonlu kalite- ve güvenlik yönetimi ile yüksek nitelikli uzman çalışanların Know-how unsurundan – aynı zamanda kuruluşumuzun kaynak tekniği ile ilgili kendi eğitim merkezi faaliyetlerinden – uluslar arası büyük kuruluşların faydalandıkları gibi, aynı zamanda orta ölçekli yerel kuruluşlar da faydalanmaktadır.

1984 yılından bu yana sürekli olarak büyüme eğilimi gösteren Khan Group kuruluşunda, şu anda altı adet konum üzerinde 380 çalışan istihdam edilmektedir. Kendileri tarafından beher projede olmak üzere, gereksinimlere yönelik, teslimat süresinin yerine getirilmesi kaydıyla, ekonomik çözümler – daima yüksek güvenlik unsuru içersinde gerçekleştirilmektedir.

Hizmet portföyü

Teknik
Daha yüksek ekonomik özellikler için optimal nitelikte tesis çözümleri
Düşünülmüş yöntem- ve tesis tekniği, ekonomik başarının temelini teşkil etmektedir. Khan Group kuruluşu tarafından, en modern ve sertifikasyonlu kaynak teknikleri ve yüksek nitelikli uzman personeli ile müşterilerin Dünya çapında karmaşık tesis ve boru iletim hattı sistemlerinin gerçekleştirilmelerinde en yüksek derecede kalite- ve güvenlik standartları uygulanmaktadır.
Bakım
Yüksek verimlilik için eksiksiz bakım hizmeti
Bir kuruluşun yüksek maliyetlere neden olan sistem kesintileri riskine girebilme olanağı bulunmamaktadır. Burada etkili tedbir niteliğinde, işletim esnasında gerçekleştirilen sürekli bakım çalışmaları uygulanmaktadır. Khan Group kuruluşu tarafından müşterilerine tek elden olmak üzere, hedefli zayıf nokta analizlerinden, ısmarlama niteliğinde yedek parça tedarikine kadar sorunsuz bakım hizmeti sunulmaktadır.Bir kuruluşun yüksek maliyetlere neden olan sistem kesintileri riskine girebilme olanağı bulunmamaktadır. Burada etkili tedbir niteliğinde, işletim esnasında gerçekleştirilen sürekli bakım çalışmaları uygulanmaktadır. Khan Group kuruluşu tarafından müşterilerine tek elden olmak üzere, hedefli zayıf nokta analizlerinden, ısmarlama niteliğinde yedek parça tedarikine kadar sorunsuz bakım hizmeti sunulmaktadır.
Uygulama
Azami oranda tesis erişebilirliği için verimli uygulama unsuru
Büyüme unsurunun anahtarı aynı zamanda, iş güvenliği ile ürün kalitesinin optimal nitelikte bir birine bağlanmasında yatmaktadır. Bu sebepten dolayı, külfetli bakım-, servis- ve optimizasyon tedbirlerinde, maliyetler ve süreç tarihlerinin kesin planlama güvenliği, vazgeçilemez bir unsur niteliğindedir. Khan Group kuruluşu tarafından müşterilerine, asgari bekleme sürelerini barındıran yüksek verimlilik niteliğinde bir uygulama unsuru sunulmaktadır.
Projeler
Sizin odaklanabilmeniz için geniş çaplı proje rehberliği
Bir kuruluşun çekirdek yetkinliklerine odaklanabilmesi için karmaşık tesis tekniği ile ilgili proje koordinasyonunun güvenilir ellere teslim edilmesi önem taşımaktadır. Khan Group kuruluşunun tecrübeli ve yüksek nitelikli uzman personeli tarafından, planlama aşamasından, koruyucu bakım aşamasına dek, geniş çaplı kişisel proje rehberliği teminat altına alınmaktadır. Bizler bu beklentiler doğrultusunda olmak üzere, büyük projeleri anahtar teslimi biçiminde, Dünya çapında iştigal eden Holding ve orta ölçekli kuruluşlar için gerçekleştirmekteyiz.
Aparat montajı
Projenin bütünlüğü için güvenilir aparat montajı
Bir şey ne kadar karmaşık olursa, bilgi birikim o kadar önemli olur: Khan Group, aparat montajı için münferit bileşenlerden bir bütün oluşmasını sağlayan uzman ve deneyimli ekipler temin eder. Kişiye özgü aparat çözümünden komple yapı gruplarına kadar en yüksek performansı sunmaya hazır gerçek kaliteli ürünler oluşur.
Sac uygulamaları
Üstün hassaslık için en modern sac uygulamaları
Modern sac uygulamalarında da bütünlük önemlidir. Bu nedenle Khan Group ortaklarına henüz planlama ve geliştirme aşamasında destek verir. En iyi uygulama, müşteriye hep aynı kaliteyi, güvenilir işlem denetimini ve bitmiş yüksek kaliteli ürüne kadar en üstün maliyet etkinliğini sağlayan olağanüstü modern makine parkımızda gerçekleşir.
Pompa ve armatür servisi
Hedefe yönelik bir servis için tam odaklanma
Mümkün olan en iyi müşteri odaklılığı için yeterlilik, hız ve esneklik gerekir. Tüm iş alanlarında olduğu gibi Khan Group ortakları pompa ve armatür servisinde, hedefe kısıtlamasız odaklanmış olmalarından ve kalite duyarlılıklarından faydalanırlar. İster planlamada, onarımda ve bakımda olsun, ister gereksinime göre üretim ve doğru zamanda kurulum olsun.

1984 yılından bu yana sürekli olarak büyüme eğilimi gösteren Khan Group kuruluşunda, şu anda altı adet kuruluş konumu üzerinde 380 çalışan istihdam edilmektedir.

Yetkinlikler

Güçlü kuruluşların güçlü ortaklara ihtiyaçları bulunmaktadır. Khan Group kuruluşu tüm endüstriyel tesis yapımı alanlarında, yüksek beklentili görevler için sizin yetkin muhatabınız konumundadır. Tanınmış kurumlar tarafından sertifikasyon ve denetim uygulamalarına tabi tutulmuş bir kuruluş olarak müşterilerimize, en yüksek seviyede verimlilik, kalite ve iş güvenliğini temin etmekteyiz.

IMAGENAME

Uzmanlar

Khan Group kuruluşu tarafından tüm alanlarında olmak üzere, sadece yüksek nitelikli uzman personel istihdam edilmektedir. Kalite oryantasyonlu çalışan insanlar. Bizler daima motivasyonlu ve konusunda uzman çalışanlar aramaktayız. Bizim ekibimizin bir parçası olmak istiyorsanız, burada sunulan iş başvurusu formu yardımı ile bize başvurunuz. Bizim aradıklarımız: Pompa montörleri, boru montörleri, çelik yapı montörleri, plastik montörleri, ön ayar ustaları ve kaynakçılar

Sizin talebiniz Portföy Eudim GTC

Referanslar

Seçkin müşteriler

KHAN Group
KHAN Group
KHAN Group
KHAN Group
KHAN Group
KHAN Group
KHAN Group
KHAN Group
KHAN Group
KHAN Group
KHAN Group
KHAN Group
KHAN Group
KHAN Group
KHAN Group
-->

Hakkımızda bazı ilgi çekici özellikler

0
Projeler
0
Kahve
0
Mutlu Müşteriler
0
Kilometrelerce boru

Konumlar

Avrupa evimiz ve bütün Dünya görev alanımız.

KHAN Group

SchÜttorf

Germany
Khan Montagen GmbH

Südkamp 7
48465 Schüttorf / Samern
Germany

Telefon +49 59 23 / 99 34 - 0
Telefax +49 59 23 / 99 34 - 24
E-Mail info@khan-montagen.de

KHAN Group

Ahaus

Germany
Khan Anlagenbau GmbH / SMB GmbH

Dieselstraße 15
48683 Ahaus
Germany

Telefon +49 25 61 / 44 793 - 00
E-Mail mail@k-a-b.eu

İrtibat ve künye

Çekinmeyiniz, sizin muhteşem projenizden dolayı şimdiden sevinçliyiz.

Fehler: Überprüfen Sie Ihre Eingaben!
Künye
Khan Montagen GmbH

Müdür: Rafael Khan

Südkamp 7
48465 Schüttorf / Samern
Germany

Phone +49 59 23 / 99 34 - 0
Fax +49 59 23 / 99 34 - 24

info@khan-montagen.de

UStID: DE 230 421 308

§5 TMG
Khan Anlagenbau GmbH

Müdür: Fabian Khan

Südkamp 7
48465 Schüttorf / Samern
Germany

Phone +49 59 23 / 99 34 - 0
Fax +49 59 23 / 99 34 - 24

info@khan-montagen.de

UStID: DE 277 770 258